اصول پوشیدن صندل زنانه

اصول پوشیدن صندل زنانه

با وجود مدل‌های بی‌پایان تابستانی، رعایت کردن اصول پوشیدن صندل زنانه (How to Wear Women’s Sandals) می‌تواند به ایجاد یک استایل زیبا و جذاب کمک کند. از مدل‌های گلادیاتور گرفته تا صندل‌های تخت، در نظر بگیرید که کفش خود را با سبک پوشش متفاوتی سِت کنید. ما در این مقاله انواع صندل زنانه را با استایل‌های مختلف ترکیب کردیم تا بتوانیم به شما نشان دهیم که چطور می‌توان به بهترین نحوه ممکن تیپی فوق‌العاده جذاب داشت؛ با کیف وکفش رنو همراه باشید.

اصول پوشیدن صندل زنانه

بسیاری از اصول و دستورالعمل‌ها در مورد پوشیدن صندل زنونه، تطابق با استایل غربی دارد، به این معنا که در ایران خانم‌ها مجبور به پوشیدن مانتو هستند. پس بنابراین هر مدل صندل در ایران را می‌توان با مانتو پوشید. اما ما در این مقاله در مورد استایل غربی صحبت می‌کنیم، اما بانوان و دختران ایرانی نیز می‌توانند برای مهمانی‌ها یا مجالس از سبک‌های پوشش بیان شده در زیر استفاده کنند.

اصول پوشیدن صندل گلادیاتور

اصول پوشیدن صندل گلادیاتور

صندل گلادیاتور همان‌طور که از نامش پیدا است، در پای گلادیاتورهای زمان رم باستان دیده می‌شد. این صندل از یک زیره تخت و چندین بَند تشکیل شده است که از طریق بَند بلندتری به دور ساق پا پیچیده می‌شود. این صندل را می‌توان با دامن و شلوارک جین پوشید. هدف در این استایل، نمایان شدن بَندهای بلند و پیچیده شده این صندل به دور ساق پا است، در واقع بیشترِ جذابیت این صندل در هم نکته نهفته شده است. حتی به عنوان یک پیشنهاد هیجان‌انگیز، می‌توانید صندل گلادیاتور را با لباس شب نیز در مجالس مختلف بپوشید.

اصول ست کردن صندل اسلاید

اصول ست کردن صندل اسلاید

با این مدل صندل همه بانوان آشنا هستند، این مدل تنها از یک زیره تخت و یک یا دو رویه که در جلو پا قرار می‌گیرد و باعث سفت شدن صندل درون پا می‌شود، تشکیل شده است. این صندل را می‌توان با استایل کژوال برای موقعیت‌های رزمره و دوستانه به پا کرد و برای موقعیت های رسمی، اداری و مجالس مناسب نیستند. می‌توانید با شلوار جین، شلوار پارچه‎‌ای، مانتو و هر تیپ نوع اسپرت دیگری نیز از صندل اسلاید استفاده کنید.

این مطلب را حتما بخوانید:جدیدترین مدل های صندل زنانه ۲۰۲۰

اصول پوشیدن صندل T-Strap

اصول پوشیدن صندل T-Strap

صندل T-Strap به دلیل وجود چندین بَند متقاطع به شکل حرف T، مدلی فوق‌العاده جذاب و شیک است. این صندل ممکن است زیره تخت داشته و یا به صورت پاشنه بلند طراحی شود. برای مدل‌های تخت بهتر به سراغ استایل کژوال و اسپرت بروید، و برای مدل‌های پاشنه بلند به فکر استایل رسمی و مجلسی باشید. این صندل را می‌توانید در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای انتخاب کنید و با پوشیدن آن در روزهای گرم تابستان احساس خنکی کنید.

اصول ست کردن صندل بَندی مچ پا

اصول ست کردن صندل بَندی مچ پا

این مدل صندل شباهت زیادی به صندل گلادیاتور دارد، با این تفاوت که بَندهای آن به دور مچ پا بسته می شوند. این مدل صندل برای روزهای بهاری و تابستانی فوق‌العاده جذاب است. صندل مچ پا در دو مدل تخت و پاشنه بلند در بازار به فروش می‌رسد که مدل تخت برای استایل اسپرت و مدل پاشنه بلند برای تیپ رسمی مناسب است. تنوع این مدل صندل نیز بسیار زیاد است، پس بانوان و دختران جوان می‌توانند با خیال راحت مدل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

این مطلب را حتما بخوانید:ویژگی های صندل زنانه خوب

نکاتی در مورد اصول پوشیدن صندل زنانه

نکاتی در مورد اصول پوشیدن صندل زنانه

آیا میتوان با کت و شلوار زنانه صندل بپوشید؟ ما می‌گوییم، چرا نه! اگر به مناسبت خاصی دعوت شده‌اید، به سراغ صندل‌های پاشنه بلند بروید. در این میان، انتخاب یک رنگ متفاوت نسبت به کت و شلوار می‌تواند به دیده شدن صندل‌های‌تان کمک فراوانی کند. در این استایل هر مدل صندل زنانه که دارای پاشنه بلند باشد را می‌توانید استفاده کنید، فقط یادتان باشد صدل گلادیاتور مناسب این استایل نیست.

آیا می‌توان با لباس عروسی صندل پوشید؟ البته! با این حال ما از شما می‌خواهیم که در مورد این موضوع منطقی فکر کنید. اگر لباس عروی شما پُف‌دار است و به سختی کفش‌های شما دیده می‌شوند، از پوشیدن صندل خودداری کنید، اما اگر لباس عروسی شما تنگ است، می‌توانید از با پوشیدن یک صندل پاشنه بلند، استایل خود را کامل کنید.

آیا می‌توان با یک لباس شب بلند صندل بپوشید؟ بله! دقیقاً مثل عروسی از شما می خواهیم که به طرز معقولی فکر کنید ، اگر برنامه رقصیدن شبانه باشد ، احتمالاً صندل پاشنه بلند ، با حمایت و پشتیبانی بهتر خواهد بود. شما همچنین ممکن است بخواهید که لباس شما مرکز توجه باشد بنابراین یک سبکی را انتخاب کنید که تعارف ها را به جای لباس های بیرونی تر انجام دهید.

آیا می‌توان هنگام رانندگی کفش صندل پوشید؟ این یک مسئله پیچیده است. در حالی که هیچ قانونی علیه این موضوع وجود ندارد اما بهتر است هنگام رانندگی کفش راحت به پا کرد. همچنین می‌توانید دو جفت کفش همراه داشته باشید و در زمان رانندگی کفش با زیره تخت و بعد از اتمام رانندگی، کفش صندل را به پا کنید.

اهمیت پوشیدن صندل مناسب

برای هر موقعیت و هر نوع استایلی به دنبال صندل مناسب باشید. در کنار اینها همیشه به سلیقه خود احترام بگذارید، زیرا شما می‌خواهید در تمام طول بهار و به ویژه تابستان، صندل خود را به پا کنید. همچنین به سراغ استایل‌های متفاوت بروید و با انواع شلوار جین و شلوار پارچه‌ای و لباس‌های مختلف، تیپی منحصربه فرد برای خود ایجاد کنید. صندل ها بسته به نوع پاشنه دار و بدون پاشنه، برای موقعیت‌های مختلف کاربرد دارند، اما به هیچ عنوان از صندل در محیط کار و دانشگاه استفاده نکنید. با این حال، می‌توانید با خرید یک مدل صندل زیبا، تمام روزهای تابستانی خود را در نهایت لذت و احساس سبکی و خنکی سپری کنید.

1

دیدگاه شما

دیدگاه‌های ارسال شده

  • سلام و تشکر بابت مقاله خوبتون؛
    من میخوام یک صندل زنانه چرمی تهیه کنم، داخل یک راهنما خوندم صندل باید کمی پاشنه داشته باشه تا به پا آسیب نرسه درسته؟‍!
    این راهنما بود
    http://cafemod.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%81%D8%B4-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8/

X