با کتانی سفید چی بپوشیم؟ (پسران و دختران)

با کتانی سفید چی بپوشیم؟ (پسران و دختران)

به دلیل محبوبیت بالای کتونی‌های سفید، این روزها از سوی پسران و دختران بسیاری این پرسش را می‌شنویم که: «با کتانی سفید چی بپوشیم؟» باید بگوییم که کفش‌های ورزشی سفید (رانینگ، اسنیکرز) تقریباً با هر سبک پوششی هماهنگ هستند، زیرا آن‌ها از اصول اولیه تبعیت نمی‌کنند. به این معنا که کتونی سفید فارغ از فصل و سبک‌های رنگ‌شناسی است، برای مثال: شما به‌عنوان یک خانم خوش پوش، آیا در تابستان از بوت بلند استفاده می‌کنید؟ یا با شلوار کتان، کتونی زرد می‌پوشید؟ جواب همیشه خیر است.

بنابراین، دو عامل مهم باعث ‌شده است که کتانی‌های سفید به انتخاب بی‌چون‌وچرای این روزهای جوانان تبدیل شود: ۱- سبک اسپرت ۲- سفید رنگ بودن. با این حال، اگر هر زمان به این فکر کردید که چه چیزی را باید با کتانی سفید بپوشید! به این نتیجه نرسید که «شلوار لی» تنها انتخاب ممکن است، بلکه ذهن خود را درگیر چالش‌های بیشتری در ارتباط با استایل و سبک پوشش کنید؛ با کیف و کفش رنو همراه باشید.

جهت مطالعه عناوین مقاله روی عنوان مورد نظر کلیک کنید:

با کتانی سفید چی بپوشیم؟

برای بسیاری دختران و پسران این پرسش اساسی پیش می‌آید که با کتونی سفید چی بپوشیم؟ یقیناً همه می‌دانند که کتانی استایلی اسپرت دارد و لازمه آن پوشیدن شلوار جین یا کتان است. ولی بهتر نیست کمی فراتر برویم؟ آیا فقط شلوار لی مناسب کتونی سفید است؟ ما در این مقاله به‌طور جامع درباره سِت کردن کتونی سفید رنگ با انواع سبک پوشش بحث می‌کنیم. ناگفته نماند، بر حسب تفاو‌ت‌های بسیار پوشش بانوان و مردان در کشور، ما هر کدام را به‌طور جداگانه در زیر آورده‌ایم:

با کتانی سفید زنانه چی بپوشیم؟

شلوار جین

شلوار جین: اولین انتخاب همه بانوان جهت ست کردن کتونی سفید با نوع پوشش، شلوار جین است. یقیناً بهترین استایل ممکن، ترکیب شلوار لی با کفش ورزشی سفید است. شما به راحتی می‌توانید با شلوار جین آبی پاره یا شلوار مشکی جذب یا اصلاً شلوار مام استایل گشاد، کتونی سفید به پا کنید؛ محدودیتی در رنگ و مدل ندارید.

این مطلب را حتما بخوانید:از کجا کتونی ورزشی خوب بخریم؟
مانتو بلند

مانتو: این مورد دغدغه بسیاری از بانوان است، ولی باید در این مورد بگوییم که اگر مانتوی کُتی ساده‌ یا مجلسی به تن دارید، از پوشیدن کتانی خودداری کنید، برای این نوع مانتو بهتر است کفش پاشنه بلند زنانه به پا کنید. فارغ از رنگ، اگر مانتوی شما سبکی اسپرت دارد، کتانی سفید انتخابی عالی است؛ برای مثال، مانتو کوتاه تا بالای زانو انتخاب مناسبی است، ولی بهتر است با مانتو خیلی بلند از پوشیدن کتانی خودداری کنید.

لباس شب

لباس شب: انتخاب کتانی با لباس شب! چرا که نه! یک استایل فوق‌العاده جسورانه، می‌تواند پوشیدن لباس شب کوتاهِ جذب با کتونی سفید باشد. در واقع، نوع لباس شب نیز در این انتخاب بسیار مهم است، لباس شب دِکُلته بلند، با کتانی سِت نخواهد بود. ولی منظور ما در اینجا نوع خاصی از لباس شب و یا لباس مخصوص مهمانی‌ها است؛ این لباس معمولاً جذب و با دامنی کوتاه تا بالای زانو یا بلند دخترانه است.

کت و شلوار

کت و شلوار: یکی دیگر از استایل‌های بسیار جسورانه، پوشیدن کتونی سفید با کت و شلوار زنانه است. امروزه به نسبت گذشته با تغییر مُد، کت و شلوار را برای کاهش ماهیت رسمی بودن این سبک، با کتانی ترکیب می‌کنند. یقیناً پوشیدن کت و شلوار طوسی رنگ با کفش ورزشی سفید، نشان از حس تازگی و سرزندگی دارد. سعی کنید کت و شلوار خود را بدون جوراب بپوشید، همچنین لازم است شلوار کوتاه بوده، به‌نحوی که مچ پاها دیده شود.

این مطلب را حتما بخوانید:چگونه کتانی ورزشی کهنه را نو کنیم؟
ساپورت

جوراب شلواری: برای ایجاد ظاهری جذاب، می‌توان جوراب شلواری ضخیم را با کفش ورزشی سفید ترکیب کرد. پوشیدن دامن کوتاه یا شلوارک لی با جوراب شلواری در کنار کتونی سفید فوق‌العاده استایلی دخترانه و متفاوت است.

کاپشن

پالتو و کاپشن: در فصول سرد زمستان معمولاً بانوان ترجیح می‌دهند که با پالتو یا کاپشن، بوت و یا اینکه نیم‌بوت به پا کنند. ولی پیشنهاد ما در این است که اگر هوا بارانی نبود، با پالتو و کاپشن خود کفش ورزشی سفید بپوشید. همچنین، سفیدی رنگ کتانی در فصول سرد سال باعث کاهش سرد مزاجی و افسردگی در فرد می‌شود.

شلوار ورزشی

لباس ورزشی: بدون شک پوشیدن لباس و شلوار ورزشی همان چیزی است که اغلب بانوان با رانینگ سفید دوست دارند. سِت ورزشی در هر مدل و رنگی با این کفش ورزشی سفید هماهنگ بوده و نشان از این دارد که شما تا چه اندازه فردی فعال و دارای روحیه‌ای جوان هستید.

با کتانی سفید مردانه چی بپوشیم؟

شلوار جین

شلوار جین: پوشیدن تی‌شرت با شلوار جین در کنار یک کتونی سفید، ایده‌آل‌ترین استایل پسران در تابستان است. نیاز نیست خیلی خود را به زحمت بیاندازید، با هر رنگ و مدل شلوار جین، کفش ورزشی سفید همیشه در دسترس است. می‌توانید برای سبک پوششی منحصربه‌فرد، به اندازه یک‌لا شوار لی را تا کنید، و بدون آنکه جوراب به پا داشته باشید، کتونی سفید شیک خود را بپوشید.

کت چرمی

کت چرمی: اسنیکرز سفید، انتخاب بسیار جسورانه برای سِت شدن با کت چرمی است. این سبک پوشش فوق‌العاده مردانه و جذاب است، به‌نحوی که نگاه هر خانمی را جلب می‌کند. بهتر است برای این سبک پوشش، کت چرمی، شلوار جین مشکی و کتونی سفید را با هم ترکیب کنید.

این مطلب را حتما بخوانید:چطور کفش سفید را تمیز کنیم؟
کت و شلوار

کت و شلوار: زیباشناسی نهفته در ترکیب کت و شلوار با کفش ورزشی سفید، امروزه به نحوی در سراسر جهان محبوب شده است، کمتر مردی را می‌توان یافت که از این استایل منحصربه‌‎فرد خبری نداشته باشد. در محیط‌های کاری، مراسم و مجالس رسمی و حتی رفتن به یک قرار عاشقانه، پوشیدن کت و شلوار سرمه‌ای با اسنیکرز سفید در ذهن دیگران ماندگار خواهد شد. همچنین، می‌توانید در این استایل جوراب بنپوشید، ولی اگر به هر نحوی به پوشیدن جوراب علاقه دارید، سعی کنید جوراب را همرنگ کت و شلوارتان انتخاب کنید.

لباس ورزشی

لباس ورزشی: این مورد بدون هیچ‌گونه تردیدی در هماهنگی کامل با کفش ورزشی مردانه سفید قرار دارد. هم برای مردان و هم زنان، این استایل در ایجاد ظاهری شاد و جوان، ماهیتی مشترک دارد. زمانی که سِت ورزشی به تن دارید، هر مدل کتونی سفید را می‌توانید انتخاب کنید.

شلوارک

شلوارک: پوشیدن شلوارک (کمی بالای زانو) در ایران به اندازه کشورهای اروپایی برای مردان متداول نیست. در کشورهای دیگر پوشیدن شلوارک برای پیاده‌روی داخل شهر، استایلی مرسوم و پذیرفته است، ولی مردان ایرانی معمولاً در سواحل کشور اقدام به پوشیدن شلوارک می‌کنند. ترکیب کتانی سفید با شلوارک استایلی تابستانی است و نشان از جوانی و سرزندگی دارد.

چرا کتانی سفید؟

دلیل اینکه بسیاری از مردم کتونی سفید را ترجیح می‌دهند، این است که آن‌ها فوق‌العاده شیک و مد روز هستند. زمانی که شما در خیابان، پسر و یا دختر جوانی را می‌بینید که اسنیکرز سفید به پا دارد، به‌طور ناخودآگاه می‌خواهید به او نزدیک شوید و با او رابطه دوستی برقرار کنید، زیرا در او نشاط و جوانی را می‌بینید.

سفیدی رنگ کتانی خود به تنهایی در جذابیت ظاهری افراد تأثیری چشمگیر دارد، حال شما آن را با شلوار جین آبی و یا با کت و شلوار بپوشید. در هر صورت، کتونی سفید مُد همیشگی این ۵۰ سال اخیر بوده، زمانی که صنعت ساخت کتانی‌های ورزشی انقلابی جدید در دنیای کفش‌ها ایجاد کردند.

حضور کتانی‌های سفید نیز در ایران بعد از دهه ۷۰ که اینترنت کم‌کم مورد استفاده عموم مردم قرار گرفت، به همراه مُد وارداتی مورد توجه جوانان قرار گرفت. سپس سال‌ها بعد، در دهه ۹۰ با ظهور شبکه‌های اجتماعی و توجه بی‌سابقه جوانان ایرانی به مُد و شیک‌پوشی، کتونی سفید به استایل خاص و محبوب این روزهای جامعه بدل شد.

کتونی ورزشی سفید ممکن است جالب‌ترین کفش شما نباشد ولی کمتر کسی را می‌توان یافت که آن را دوست نداشته باشد. یک چیز در مورد کفش ورزشی سفید همیشه صادق است: با داشتن سبکی ثابت و بدون تغییر، همیشه در مُد است. به‌طور کاملاً تخصصی، کتونی سفید الهام‌بخش بسیاری از افراد برای ایجاد استایل‌هایی متفاوت است.

سوالات متداول

برای استایل دخترانه، چه پوششی با کتونی سفید ست است؟

با کتانی سفید انواع و اقسام استایل دخترانه را ایجاد کرد، شما می‌توانید با شلوار جین، کت و شلوار زنانه، جوراب شلواری و هر نوع پوشش دیگری را با کتونی سفید ست کنید.

برای استایل پسرانه، چه پوششی با کتونی سفید ست است؟

با کتانی سفید انواع و اقسام استایل پسرانه را ایجاد کرد، شما می‌توانید با شلوار جین، کت و شلوار مردانه، کت چرم و هر نوع پوشش دیگری را با کتانی سفید ست کنید.

چرا باید همیشه یک جفت کتونی سفید در کمد لباس خود داشت؟

به دلیل شیک بودن و تطابق همیشگی با مُد روز، کتانی سفید می‌تواند الهام‌بخش سبک‌های پوشش مختلف باشد.

دیدگاه شما

X